26horses Forum
0 Members and 1 Guests are viewing this board.
  • Bigsilver
  • Irregular
  • 1 posts
  • Reputation -1
  • Honourable
    Dishonourable
  • I love 26horses Productions
Jul 21 2019 5:18 pm

witajcie kochani. jestem tak szczęśliwy jak nigdy dotąd.
Może nie wiecie ale nadal jestem w grze. Jako mistrz iluzji udało mi się wreszcie przechytrzyć elitę i rozwinąć się w grze pod ich nosem.
Jak wiecie gram nie używając marketu . To bardzo trudna gra wymagająca unikania wielu pułapek. Jestem zadowolony gdyż wreszcie mi się udało.
Osiągnąłem genialny status , zbudowałem silną flotę i zdobyłem maksymalną ilość planet. tak właśnie 100 planet.
Dziękuje wszystkim graczom , którzy znają moje prawdziwe imię i do tej pory nic nie zdradzili i dali mi grać.
cieszę się że w grze istnieje coś jak braterstwo graczy.
Shadowing please not speak who i am in game . i play 1 only 1 login.

• William26
  • Irregular
  • 1 posts
  • Reputation 1
  • Honourable
    Dishonourable
Jul 21 2019 5:29 pm

cóż, skoro dobrze znasz grę, a ja jestem nowością, czy możesz dać mi wskazówki dotyczące tego, co robią budynki?

• Sadeyes
  • Enthusiast
  • 230 posts
  • Reputation 147
  • Honourable
    Dishonourable
  • Potato
Jul 21 2019 7:30 pm

Well there is only 2 polish people that have played this game and been so arrogant. 1. Dolina, thinks he is master of all. Sasha, the one that loved Nazi's and thought she was great. So Shadowing, which is it? Delusion or Fantasy?

It's impossible. I hate it. It's evil. It's astonishing. I want to kiss it to death.
  • Atomizerx
  • Irregular
  • 2 posts
  • Reputation 2
  • Honourable
    Dishonourable
Jul 21 2019 11:03 pm

Polish, and talking about brotherhood?... that's dolina.

• Sadeyes
  • Enthusiast
  • 230 posts
  • Reputation 147
  • Honourable
    Dishonourable
  • Potato
Jul 25 2019 7:35 pm

Master of illusion you are not. You never talked as Numerouno, silence is your only friend Dolina. As soon as you talk, the "illusion" is broken.

It's impossible. I hate it. It's evil. It's astonishing. I want to kiss it to death.